עיצובים

לבחור גופי תאורה לאמבטיה

אם אתם מעוניינים להתקין גופי תאורה באמבטיה, אתם כנראה מעוניינים לעשות את זה ב-STYLE. ואם ככה, הכנו עבורכם את המדריך המלא להתקנת והתאמת גופי תאורה בחדר הרחצה. רגע לפני שמדברים על מחירי גופי תאורה, בואו נבין כיצד מתאימים אותם לבית.

גופי תאורה יכולים לחולל את כל ההבדל בין בית מעוצב לבית פשטני במראהו. בסופו של דבר, גופי התאורה מספקים איזשהו אספקט עיצובי בבית. הם מהווים מעין תוספת עיצובית קטנה, אבל כזו שמוסיפה המון. אם תתייעצו למשל עם מעצב פנים ואדריכלים, הם תמיד יגידו לכם שיש להשקיע מחשבה רבה בבחירת גופי התאורה בבית.

עיצוב חדר הרחצה ובחירת גופי תאורה מתאימים

אם אתם מעוניינים לעצב את הבית תוך השמת דגש על כל הפרטים הקטנים, אתם כנראה דקדקנים מאוד. בשורה התחתונה, אתם כנראה מודעים לכך שהפרטים הקטנים לעיתים יכולים לחולל הבדלים משמעותיים בעיצוב הבית. וכשמדברים על הפרטים הקטנים, אוטומטית מתגנבים להם לשיח גופי התאורה. גופי תאורה לאמבטיה מגיעים בשלל עיצובים וסוגים, מה שעשוי להקשות על הבחירה בגוף התאורה הנכון.

מאחר שישנם סוגים שונים של גופי תאורה, קודם כל חשוב לדבר על עיצוב חדר האמבטיה עצמו. לרוב, חדרי אמבטיה צבועים בצבעים בהירים. אפשר אפילו להגיד שכמעט תמיד הם צבועים בלבן. אם כך, ההמלצה היא ליצור קצת ניגודיות בעיצוב חדר הרחצה.

ניגודיות עיצובית אך עדיין מתמשכת בקווים שלה

את הניגודיות העיצובית אפשר לכנה גם "קונטרסט עיצובי". ניתן להשיג את הניגודיות הזאת באמצעות התקנת גופי תאורה כהים, או אפילו שחורים. חום הוא גם צבע יפהפה, שיכול להוסיף המון בחדר הרחצה. יחד עם זאת, כדאי לא ליצור בלגן גדול מדי בצבעי חדר הרחצה.

אל תיצרו מצב בו חדר הרחצה לבן, בעוד שהוא עמוס בגופי תאורה בצבעים כהים ושונים. הלכתם על שחור? יהיה כדאי להתקין גופים שחורים בלבד. הלכתם על חום? את תערבבו גופים שחורים עם גופים חומים. במילים אחרות, תנסו ליצור ניגודיות שעדיין יוצרת קו מתמשך מבחינה עיצובית. אתגר, אבל אפשרי.

עוצמת התאורה ובחירת גוון התאורה בחדר אמבטיה

כשבוחרים את גופי התאורה לחדר הרחצה, כמובן שחשוב לקחת בחשבון גם את עוצמת התאורה. אתם לא רוצים תאורה חזקה מדי, אבל כמובן שאם לא רוצים גם תאורה מאוד חלשה. המלצה שלנו, יהיה כדאי לבחור בעוצמת תאורת ביניים, דומה לזו שבחדר השינה שלכם.

יחד עם עוצמת התאורה, מגיע גם גוון התאורה בחדר הרחצה. יש לכם תאורה לבנה שניתנת להתקנה באמבטיה, בעוד שיש גם תאורה בגוון צהוב. הגוון הצהוב הוא מלטף יותר ונינוח, בעוד שהתאורה הלבנה מספקת אפקט אחר. המלצה שלנו: נסו לשלב גווני תאורה צהבהבים יחד עם גופי תאורה כהים. זה נראה מקסים ומרגיש מעוצב במיוחד.