עיצובים

עיצוב אירועים לגינה

אירועים משפחתיים הם שמחה ענקית ובני המשפחה מעוניינים להפיק חגיגה גדולה ומושקעת להנאתו הן של בעל השמחה והן של כל אחד מהאורחים. בהתאם לסוג האירוע, יש אפשרות לחגוג אותו באולם אירועים, או לחלופין ליהנות מאירוע אינטימי ויפהפה בגינה הביתית.

מה חשוב לזכור כאשר מפיקים אירוע בגינה

להצלחתו של האירוע יש לבצע התאמה של הגינה כדי שהמרחב יהיה נוח, יפה ובטיחותי עבור כל האורחים, הן אם מדובר בקהל של אנשים מבוגרים והן אם מדובר במשפחות עם ילדים בגילאים שונים.

בשלב ראשון כדאי לתכנן את הנראות של המרחב, היכן ימוקמו השולחנות והכיסאות, אם יהיו אלה שולחנות עגולים או מרובעים ומה יהיה הגודל של כל אחד מהם. חשוב שיהיה מרווח מהותי בין הכיסאות שממוקמים סביב שולחן אחד לכיסאות שממוקמים סביב השולחן הסמוך אליו, כדי שלא תהיה צפיפות ואפשר יהיה להגיע בנוחות מנקודה לנקודה ברחבי הגינה.

לאחר מכן כדאי להחליט על המקום שהו יוצבו שולחנות המזנון שעליהם יונחו מגשי האוכל והשתייה, לקבוע היכן תהיה רחבת הריקודים ומהו המקום המתאים ביותר עבור עמדת הדי ג'יי.

איזה שירותים ניתן לשכור עבור אירוע מעוצב

המארחים אינם מעורים בדרך כלל בנושא הפקת אירועים ולכן הם נעזרים בכמה אנשי מקצוע שמסייעים להם, כמו לדוגמה:

  • חברות שמשכירות ציוד לקייטרינג אשר הצוותים המקצועיים שלהן יסדרו בבוקר האירוע את כל הריהוט ברחבי הגינה, יניחו כלי אוכל, כולל מגשים צלחות וסכו"ם. במידת הצורך הם ישנעו למקום זה גם מקרר לשתייה ומקפיא לגלידות.
  • עיצוב מעניק נופך ייחודי לכל אירוע, לכן מומלץ לשכור את שירותיו של מעצב אירועים אשר ימליץ על כמה אופציות של אקססוריז שימוקמו על השולחנות כמו אגרטלים מרשימים, או שזירה של פרחים צבעוניים. אם מדובר בחתונה, יקושטו גם בדי הטול של החופה בזרי פרחים צבעוניים לפי בחירתם של בני הזוג, בגוונים ספציפיים ובסוגים מסוימים של פרחים אהובים. הזר הרוחבי יחובר לחלק העליון של החופה ולעיתים גם בשתי הדפנות שלו והפרחים האלו יוצרים אווירה קסומה בגינה הביתית.
  • בלונים הם תמיד תוספת נחמדה ורצויה. אפשר להזמין קיר צילום עם שמו של בעל האירוע אשר מורכב מבלונים בצבעים שנבחרו ובכמה גדלים. מעל קיר זה יעוצבו בלונים רבים נוספים ולכן רוב המוזמנים ייהנו להצטלם ליד קיר הצילום המיועד לכך ולהעלות זאת מיד לרשתות החברתיות.

טיפים לעיצוב אירועים בגינה

גולת הכותרת של עיצוב אירועים היא שימוש נכון בתאורה. המגמה היא שהתאורן יקים רשת של גופי תאורה לבנים או צבעוניים בכל רחבי הגינה תוך מתן דגש על ריכוז גבוה של תאורה מעל המזנון הקולינרי, מעל שולחנות האוכל וגם תאורה צבעונית מדליקה מעל רחבת הריקודים.

איש המקצוע אשר מבצע עיצוב גינה פרטית הוא בעל מיומנות גבוהה ולכן הוא דואג לכך שהגינה תהיה ערוכה לכך מראש. הוא ידאג לכך שתהיה חניה נוחה, שבילי גישה נוחים הן בדרך לגינה והן בשטח הפנימי לנוחות מקסימלית של המוזמנים. פרחים צבעוניים מוסיפים תמיד יופי רב ובמיוחד אם הם מוארים בשעות הערב.

הפקת אירוע מוצלח בגינת הבית שיראה מעוצב באופן מקצועי

כאשר נעזרים באנשי מקצוע מעולים, השמים הם הגבול. לקראת האירוע, הגינה תשנה את פניה וכולם יוקסמו מהמראה המרהיב שיוסיף רבות לשמחה הגדולה לכבוד האירוע החשוב. הן אם מדובר ביום הולדת עגול, חגיגת בת מצווה, חתונה או אירוע עסקי כאשר הכול מטופל כהלכה, אין ספק שההנאה תהיה גדולה וכולם ייהנו מהחוויה העוצמתית.