עיצובים

מערכות ספא ומערכות ג'קוזי לגינה

יקירי, אתה בא לספא? היא שואלת. אתה מהרהר. אחרי הכול, אתה אחרי יום עבודה ארוך, ותשמח לפנק את הגוף. מצד שני, יש לך זמן לזה? בסוף אתה מצטרף לבילוי, וזאת מהסיבה הפשוטה שהכול נמצא במרחק צעדים ספורים. כן, מערכות ספא ביתיות הופכות לנפוצות יותר ויותר, וכבר בהחלט לא מאפיינות רק את אנשי העשירון העליון.

מערכות ספא ג'קוזי: לגוף ולנשמה

כשאנו מדברים על מערכות ספא ג'קוזי, אנו מתכוונים למגוון של טיפולים שונים אשר תורמים לבריאות הגוף. סאונות חמות, בריכות ספא, בריכות זרמים - שימוש בהם תורם להרגעת השרירים, לשיכוך כאבים, ואפילו משפיע לטובה על איכות השינה.

מדוע לרכוש מערכות ספא ג'קוזי ביתיות?

מערכות הספא ג'קוזי השונות מהוות תוספת משמעותית לבית שלכם. מלבד הסיבות הרפואיות והנפשיות אותן הזכרנו, הרי שהמערכות מהוות סמל של יוקרה ומאפשרות בילוי זמן איכות עם האנשים הקרובים לכם. מלבד זאת, הן נוחות והיגיינות, ניתנות לשימוש בכל חודשי השנה ולא מצריכות יותר מדי טיפול ותחזוקה.

ניתן בהחלט למצוא מקום בבית למערכות ספא ג'קוזי ביתיות

שאלה שנשאלת פעמים רבות כאשר עולה הנושא של מערכות ספא ביתיות, היא איפה בדיוק נשים אותן? בישראל, מרבית התושבים לא מתגוררים בוילות ענקיות, ולא באחוזות פאר. אולם, חלק ממערכות הספא באות לענות בדיוק על הצורך הזה: רבות מהן אפשר להרכיב במרפסת, בגג, בגינה או בכל מקום אחר שתראו לנכון. ניתן למצוא גם סאונות יבשות ורטובות או ג'קוזי חיצוני, למשל, אשר ניתנים לעיתים גם להרכבה ולפירוק, לדוגמא של מערכות ג'קוזי לגינה ראו באתר ספרטה ספא, יבואנית ג'קוזי לישראל.

המחיר: לא זול, אבל בהחלט לא בשמיים

הנחת היסוד היא שאין מערכת ספא אשר דומה לרעותה. כל מערכת כוללת מרכיבים אחרים, מאפשרת שליטה על דברים שונים, והמחיר משתנה בהתאם. כך, ניתן למצוא ג'קוזי בגודל סטנדרטי אשר יעלה לכם כמה אלפי שקלים, ולעומת זאת - בריכות זרמים עם מספר קילוחים אפשריים ואופציות הפעלה שונות, שייאלצו אתכם להיפרד מעשרות אלפי שקלים.

לכן, לא מפתיע שטווח המחירים של מערכות ספא ביתיות הוא רחב מאד, וברוב המקרים- לא זול. מצד שני, בחברה שבה מוציאים רבבות שקלים על מערכות קולנוע ופי עשרה מזה על מכוניות פרטיות, הוצאת כספים על מערכות ספא מוכיחה עצמה כמוצדקת ברוב המקרים.

כיצד תבחרו מערכות ספא אידיאליות לביתכם?

את מרכיבי מערכות הספא השונים ניתן להשיג בגדלים שונים ובשלל צורות, וכל אחד מהם הוא בעל תכונות אפשריות רבות. אחד הדברים החשובים אליהם יש לייחס חשיבות הוא התאמת המערכת לביתכם, מבחינת הרכיבים בהם אתם מעוניינים, הגודל, מקום האחסון, צורת התחזוקה, וכן הלאה.

דבר משמעותי נוסף הוא רכישה של מערכות ספא כמכלול, ולא כאוסף של רכיבים. אז, נכון, ייתכן מאד שמצאתם סאונה זולה בחנות אחת, ובריכת זרמים במחיר אטרקטיבי בחנות שנייה. ההמלצה שלנו היא שתרכשו את כל הרכיבים כחלק מעסקה אחת. כך תבזבזו פחות זמן וכסף על התקנות שונות, מה גם שיהיה אך ורק גורם אחד אליו אתם צריכים לפנות במקרה של תיקונים וכדומה.

עצה אחרונה: אל תקנו מערכת ספא רק בגלל שהרכיבים שלה נשמעים מעולה על הנייר. עליכם לוודא בדיוק כיצד עובד כל אחד ואחד מהם ולערוך סקר שוק מקיף בין החברות השונות. כשם שמכונית לא הייתם רוכשים רק לפי תמונה בעיתון, כך גם יש לבדוק לעומק מערכות ספא ביתיות טרם קנייתן.

מידע חשוב מהרשת