עיצובים

עיצוב פנים בחיפה - הטרנדים החמים

עיצוב פנים בחיפה - הטרנדים החמים

אתרי העיצוב מראים לנו כל הזמן טרנדים חמים של עיצוב פנים חדשני ומתקדם, ואנחנו יכולים לשאוב רעיונות וידע רב על הגילויים שעליהם הם מתבססים. הגילוי החשוב ביותר הוא שבעקבות השנה שכולנו בילינו בה בין הקירות יותר מאשר בחוץ, יש היום נטייה לחזור יותר לטבע ולכן גם עיצוב פנים בחיפה יעשה שימוש רב יותר בתנאים הטבעיים של ההר הירוק כל ימות השנה על מנת להכניס אותם יותר הביתה. להלן כמה מאפיינים של טרנדים חמים ששואבים מכך השראה.

עיצוב ביופילי

עיצוב ביופילי הוא המחשת האהבה לטבע שמכניסה אותו הביתה בגדול בכל דרך אפשרית המותאמת לתנאי הבית ולמפרט שלו. מעצבת פנים בחיפה שלוקחת את המשתנים האלה ומתאימה להם את הדרך הנכונה ליישם בעיצוב הבית תכניס פנימה יותר צמחייה בכל דרך אפשרית ולשם כך תשתמש גם בקירות ואפילו בתקרה אם אפשר יהיה לתלות ממנה צמחייה. זה אומר לנסות למצוא קיר שיתאים להיות קיר ירוק של מטפסים וצמחים, בין אם זה במרפסת או בתוך הבית וקרוב לחלון, ובין אם זה בפנים. צמחייה לא חייבת להיות רק במרפסת והיא מעניקה לכל בית כזה מראה טבעי ופראי של שדה וגן פורח גם ליד ריהוט.

זרימת אור ואוויר מוגברת

הטרנד המבורך של שימוש באמצעים טבעיים יותר למזג ולבודד את הבית מפני החוץ בתנאים של אקלים קיצוני מחייב גם התאמה של עיצוב הפנים. יש לנו היום אפשרות לתקן טעויות תכנון בעבר ולהכניס לבית יותר אור ואוויר, כשזה אפשרי, וזה כולל פתיחת פתח חדש לחלון תקרה או חלון במקום מפתיע כדי להכניס אור. זה חוסך אנרגיה של חשמל כדי להאיר בשעות היום או למזג או את הבית כשיש זרימה טבעית של אוויר. עיצוב פנים בחיפה בסגנון זה הוא גם בריא יותר, משום שהיום הטרנד הוא להחזיר את הגוף לשעון הביולוגי שלו על פי האור הטבעי ולנשום יותר אוויר צח, לא רק נגד נגיפים.

פשטות בדרכה האלגנטית והיוקרתית

יש עיצוב פנים בחיפה שנשען על מסורות ותיקות של ראשוני העיר שהיו בעלי טעם יותר בינלאומי מגוון, אירופי. אולי בגלל זה יש חיבה בעיר ליישם יותר עיצוב פנים יוקרתי שגם נראה כזה – אלגנטי, מהודר, איכותי, פריטים מעטים אבל מעוצבים מאוד שיש להם אמירה ונוכחות. זה מחליף ללא ספק את הסגנון שדוגל בהוספת פריטים רבים ללא מיון רב וסדר עדיפויות. עיצוב יוקרתי שמשלב את העדפת הטבעי והקווים הנקיים והפשוטים מעדיף יותר פריטים מחומרי גלם איכותיים שהם טבעיים ואחידים בהרכבם, כמו מתכות שונות, זכוכית, עץ טבעי על סוגיו השונים ועיבוד אמנותי, טקסטילים מחומרים טבעיים כמו צמר, כותנה ומשי, אבן מלוטשת למראה טבעי ובגימור אנין. כל אלה חומרים שמהם אפשר ליצור היום כמעט כל דבר והם מסתדרים מצוין עם טרנד כמו עיצוב ביופילי ואפילו כמעט דורשים אותו.