מידע בנושא עיצוב פנים:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה הם אחד החלקים המרכזיים של חדר הרחצה שלנו. כמות החפצים שמרביתנו מחזיקים בחדר האמבטיה היא גדולה מאוד ובכדי לשמור עליהם מפני הלחות וכמובן בשביל שלא ייווצר בלגאן, אנו מוכרחים ארונות לאמבטיה שיעזרו לנו לשמור על הסדר- או לפחות להחביא את הבלגאן.

ארונות אמבטיה סטנדרטים יחסכו לנו כסף

טיפ ראשון וחשוב הוא שיש ברשתות הגדולות לרהיטים ולשיפוצים ארונות רבים ושונים במידות סטנדרטיות.רכישת ארונות אלה תהיה זולה משמעותית מסכום הכסף אותו תשלמו לנגר אשר יבנה את הארון במיוחד עבורכם.

במידה ואתם בונים או משפצים את חדר הרחצה, מומלץ לקחת בחשבון בשלבי התכנון מידות סטנדרטיות של ארונות אמבטיה ולהתקין כלים סניטריים כגון מקלחונים או כיורים בהתאם למדידה שביצעתם. כך תוכלו לחסוך כסף רב בקניית ארונות רחצה.

לקנות ארונות שיתאימו לאמבטיה

אנשים רבים רוכשים רהיטים מתוך דחף אימפולסיבי ושוכחים לבדוק את הדברים החשובים באמת, אשר יקבעו אם הרהיט יהיה שימושי או שסתם זרקנו כסף. כאשר בוחרים ארונות לחדרי אמבטיות, חשוב מאוד לשים לב לפתח יציאת הברזים  ולמיקומו של הסיפון אשר יושב מתחת לכיור. חשוב גם לוודא כי לא יהיו מדפים או כל הפרעה אחרת לארון המתוכנן.

חומרים אפשריים לארונות עבור חדרי אמבטיות

ישנם מגוון חומרים אשר מהם ניתן ליצור ארונות אמבטיה. הראשון הוא כמובן הפלסטיק. הפלסטיק נוח מאוד לניקוי, הוא קל ואינו מושפע משינויים ברמת הלחות באוויר. מצד שני הפלסטיק עדין באופן יחסי, מחזיק מעמד במשך פחות שנים ונראה פחות טוב מאשר רהיטים עשויים עץ.

עץ מלא הוא אופציה מצוינת להכנת ארונות לחדר האמבטיה. כאשר בונים ארונות מעץ מלא לחדר האמבטיה, רצוי לקחת בחשבון כי החלק הנראה לעין הוא רק החזית והדלתות. יתרה מכך, העץ הוא חומר המגיב לתנאי הסביבה. לחות גבוהה תגרום להתנפחות ויובש יביא להתכווצות. לכן, יש לשקול אם אנו רוצים שכל הארון יהיה מעץ מלא או רק חזיתו.

ארונות אמבטיה מסיבית וסנדביץ'

בין ארונות אמבטיה מפלסטיק לארונות אמבטיה מעץ מלא- יש לנו את הארונות הבנויים מסיבית או מעץ סנדוויץ'. הסיבית היא לוח הבנוי משבבי עץ דחוסים ומצופים פורמייקה. הסנדוויץ' בנוי מלוחות עץ דקים המהודקים אחד אל השני ויוצרים יחדיו פלטה עבה. גם הסנדוויץ' יהיה מצופה פורמייקה על מנת לשמר אותו לאורך זמן. באופן עקרוני הסדנוויץ' הוא איכותי יותר אולם גם בתוך הקטגוריה הזו ישנן דרגות איכות רבות ומומלץ לברר אותן.

ארונות אמבטיה מרחפים

רעיון פרקטי ונוח מאוד לארון בחדר האמבטיה הוא ארון מרחף. הארון תלוי מעל הרצפה ואינו מחובר או נוגע בה בשום צורה. יש כאן שני יתרונות משמעותיים. הראשון הוא בעמידות הארון בפני לחות העולה מן הרצפה. יתרון שני הוא בקלות שבה ניתן לנקות מתחת לארון, ללא כל צורך בהזזה מיותרת של רהיטים.

ארונות אמבטיה מותאמים לחללים קטנים במיוחד

במידה וחדר האמבטיה שלנו קטן, נחפש ארונות לחדרי אמבטיות עם פיתרון עיצובי לנושא. בכדי לא לוותר על העיצוב, נוכל להדביק את המראה על הארון או להכין שני ארונות מאורכים ולתלות אותם לצידי המראה. כמו כן, ניתן תמיד לבנות ארונות אמבטיה בזוויות וקימורים מיוחדים שיתאימו את עצמם בדיוק לקירות וינצלו היטב את החלל הקטן העומד לרשותנו.

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il