מידע בנושא עיצוב פנים:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

וילונות לעיצוב המשרד שלך

ניתן לראות אותם היום בכל בית ממוצע. הם מוסיפים יופי רב, משנים לחלוטין את האווירה ומשמשים כמעט כל מעצב פנים שרוצה לשנות את פני הדירה. אבל וילונות לא מתאימים אך ורק לבתי מגורים. גם משרדים צריכים וילונות, כדי לשנות את האווירה בעבודה ולהשיג בקלות עיצוב מיוחד.

במקום לפתוח בשיפוצים נרחבים – לך לבחור וילונות

פעם בכמה זמן, אנשי המשרד מתחילים להשתעמם מהעיצוב שלו ורוצים משהו חדש. ככל שהזמן עובר, גם הריהוט מתבלה והקירות מתלכלכים. אז מה, מבצעים שיפוץ נרחב? לאו דווקא. אם אתה רוצה לעצב את המשרד מחדש אבל עדיין לשמור על תקציב שפוי, תוכל לבחור כמות יפה של וילונות ולעצב איתן את המקום. וילונות משנים כל חלל ברגע קצר.

והשאלה הנשאלת: אילו וילונות תבחר, ולאיפה?

לא פשוט העניין הזה. ישנם סוגי וילונות רבים, כשכל אחד מתאים למקום אחר ומציע אופי אחר למשרד שלך. מה גם שלכל צבע יש משמעות אחרת, מה שהופך את הבחירה של וילונות חדשים למשרד לקשה עוד יותר.

אבל זה אפשרי: ראשית, נסה לחשוב איזו אווירה אתה רוצה שתהיה במשרד. למראה מודרני ונקי, עדיף וילונות ונציאניים, וילונות ורטיקאליים או וילונות מיקדו, בצבעים בהירים או מתכתיים. אם תעדיף אווירה חמה יותר, חפש וילון מבד, בעל צבעים כהים ובולטים, כמו כחול כהה, חום או אדום.

מה אסור לשלב במשרד? אין לכך חוקים ספציפיים, אך נראה שבשום משרד לא ישתלבו וילונות רומאיים או וילונות אוסטריים. אלו מעט מאסיביים ומהודרים מידי למשרדים סטנדרטיים, ולכן עדיף לוותר מראש על וילונות כאלו.

צוֹר חללים חדשים בעזרת וילונות

הווילונות המומלצים – ונציאניים, ורטיקאליים או וילונות מיקדו – יוכלו לסייע לך גם בארגון מחדש של המשרד וביצירת 'תאי עבודה' חדשים. רוב הוילונות מסוג זה יכולים להשתלשל גם מהתקרה ולא חייבים להיות צמודים לקיר, כך שתוכל לתלות אותם באמצע החדר ולתחום כמה אזורים בו.

האפשרות הזו מאפשרת לך להפריד בין העובדים במשרד, כך שכל אחד יהיה עסוק בענייניו, אך בו זמנית מבטיחה שלא יהיה ריחוק בין העובדים. אלו וילונות לא אטומים כלל, כך שכל אחד יכול לשמוע את השני, להקשיב ולו ולהגיע אליו בקלות, למרות שהמשרד מחולק, כביכול, לתאים נפרדים.

לשמור על עיצוב אחיד בעזרת וילונות מאותה 'משפחה'

כשאתה מחליט אילו וילונות יהיו במשרד שלך, חשוב לשמור על אותו קו. השתדל לקנות וילונות באותו סגנון (לדוגמא: רק וילונות מבד) וגם בצבעים דומים – חום, בז', לבן, צהוב או ירוק, תכלת, כחול ותורכיז. כך תתקבל במשרד האווירה שאתה רוצה.

תוכל בכל עת להתייעץ עם מעצבי פנים או מעצבי וילונות (אכן, יש גם כאלו). הם יוכלו לסייע לך במציאת וילונות בדיוק כמו שאתה מחפש, יחשפו אותך לסוגים של וילונות שטרם ראית וברוב המקרים גם יעזרו לך לחסוך כסף בקנייה.

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il