מידע בנושא עיצוב תכשיטים:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

טבעות אירוסין באינטרנט

טבעת נישואין היוותה מאז ומתמיד חלק חשוב וסמלי בטקס החתונה, אך גם טבעת אירוסין הפכה לסמל חשוב לא פחות בשנים האחרונות. טבעת זו מסמלת את המחויבות שלכם אחד לשני כבני זוג ומצהירה שאתם כבר לקראת המעבר לשלב הבא בחייכם המשותפים.

טבעות נישואין צריכות לעמוד בכמה קריטריונים על פי הדת היהודית, על מנת שיוכלו לבוא לידי שימוש במעמד החתונה. טבעות אירוסין לעומת זאת יכולות להיות מגוונות הרבה יותר ותלויות פעמים רבות בעיקר בטעם ובהעדפה האסתטית של הכלה המיועדת.

כיצד למצוא טבעת אירוסין שתתאים לאופי בת הזוג?

אתה מכיר את בת זוגך ואת האישיות הייחודית שלה. היכרות זו יכולה לעזור לך יותר מכל בבחירת טבעת אירוסין . למשל, אם זוגתך היא אישה עדינה וצנועה, סביר להניח שטבעת עם יהלום גדול ובוהק פחות תתאים לה. ישנן בהחלט נשים שלא אוהבות להראות מגונדרות מידי ולאלו יכולות להתאים טבעות זהב או כאלו משובצות באבני חן יקרות, במקום יהלומים.

יחד עם זאת, טבעת יהלוםהיא עדיין הבחירה הנפוצה ביותר בקרב רוכשי טבעות האירוסין והיא תתאים במיוחד לאישה שטעמה דומיננטי אך עדיין מעודן או לכאלו שאוהבות להיראות יוקרתיות ואקסקלוסיביות. אם אתה מרגיש שאתה בכל זאת לא מספיק בטוח בבחירה שלך, כדאי ורצוי להתייעץ עם דמות נשית נוספת, שקרובה אליך או לבת זוגך. קרוב לודאי שאישה שמכירה היטב את בת הזוג, תוכל לקלוע ביתר קלות לטעמה הייחודי.

כמה מושגים שחשוב להכיר בקניית טבעת אירוסין עם יהלום

  • קראט - מושג זה מתייחס למשקלו של היהלום. טבעת אירוסין שמשובצת ביהלום נמדדת בקראט, שהוא שווה ערך ל-0.2 גרם. ככל שערך הקראט עולה, כך תהיה הטבעת גדולה ומרשימה יותר וכמובן שגם המחיר שלה יעלה בהתאם. יהלומים קטנים יותר מקראט נמדדים ביחידות הנקראות נקודות
  • ניקיון היהלום- ככל שהיהלום נקי וצלול יותר בבחינה מיקרוסקופית, כך עולה הערך הכספי שלו. רמת הניקיון נקבעת על ידי רמת השקיפות של היהלום ולפי גודל, אופי ומיקומו המדויק של הפגם, אם ישנו. כאשר יהלום מדורג באות 1F הוא כמעט ללא פגמים וכאשר ניתן לו הסימן 3I הוא נחשב פגום מאוד
  • צבע היהלום- זהו מרכיב חשוב בקניית טבעת אירוסין והוא מדורג גם כן לפי אותיות. יהלום בהיר ולבן נחשב לאיכותי יותר והוא יסומן על ידי האות D ואילו יהלום שצבעו נוטה לגוון צהבהב יסומן באות Z וערכו ייחשב ירוד יותר

קניית טבעת אירוסין באינטרנט

הדרך המסורתית לקנות טבעות אירוסין היא לגשת לחנות תכשיטים או לסוכן עצמאי. כיום, יש לך גם אפשרות להיעזר באינטרנט על מנת לבצע את אחת הרכישות החשובות בחייך. יתרון בולט של הקנייה באינטרנט הוא בכך שהשימוש בו יחסוך לך זמן ועבודת רגליים בשטח. יתרון משמעותי לא פחות הוא המחירים הנוחים יותר באופן משמעותי והאפשרות לערוך השוואת מחירים און ליין.

החיפוש אחר המחירים האטרקטיביים ביותר, מוביל לכך שאנשים רבים מחפשים לבצע רכישה ישירות מהיצרן, ללא תיווך של איש מכירות. באופן זה אתה יכול לחסוך את פערי התיווך. על מנת שלא תקנה חתול בשק, יצרני התכשיטים מציעים לך פעמים רבות את האפשרות לקבוע פגישת ייעוץ במשרדיהן. באופן זה, תוכל להיות בטוח שאתה קונה טבעת אירוסין איכותית ביותר, באופן בטוח ומקצועי ובמחיר אטרקטיבי מאוד.

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il