מידע בנושא עיצוב תכשיטים:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

טבעות יהלומים

יהלומים הם חבריהן הטובים ביותר של נשים. כשהם שלה, הם שם לתמיד. לכן כשאתה ניגש לקנות טבעת אירוסין לבחירת לבך, סביר להניח שתחפש את האחת מתוך קולקציה של טבעות יהלומים. איך בוחרים טבעות אירוסין, איפה קונים וכמה משלמים? הכל כאן, במדריך המלא לחתן המבולבל.

חשיבותן של טבעות אירוסין

קניית טבעת אירוסין אינה כמו קניית כל תכשיט אחר. הטבעת שתבחר היא זו שתכיל בתוכה את מה שאתה רוצה להעניק לאהובתך, את כל מה שאתה רוצה להגיד לה. גלומות בה כל ההבטחות, התקוות והחלומות לעתידכם המשותף. בחירת הטבעת - אתה וודאי מתחיל להבין - היא משימה שיש לקחת ברצינות הראויה. בוא נתחיל.

הייחודיות של טבעות יהלומים

טבעות יהלומים הן הבחירה הנפוצה ביותר עבור טבעות אירוסין. כאבני החן האיכותיות ביותר בעולם, יהלומים הם מצרך שיש להבין כמה דברים לגביו לפני שניגשים לקנייתו. קניית טבעת יהלום מבלי להבין את העקרונות הבסיסיים, דינה להסתיים במפח נפש ובכיס מרוקן.

אלו המדדים העיקריים שקובעים את איכותו של היהלום, והם שקובעים את שוויו בשוק:

  • שקיפות: זהו מדד המדרג את היהלומים על פי כמות הכתמים שמצויים בהם. ככל שיש פחות כתמים, מחירו של היהלום עולה
  • צבע: צבעו של היהלום נקבע על ידי השוואתו לאבני דוגמה, תחת תאורה ניטרלית. הצבעים מסומנים באותיות D עד Z, כאשר D הוא היהלום הלבן ביותר, ועל כן היקר ביותר. ככל שמתרחקים מהאות D, כך הוא פחות לבן וערכו יורד
  • חיתוך: ככל שהיהלום חתוך באופן מדויק יותר, כך עולה מחירו
  • משקל: כאשר כל המדדים המצוינים לעיל זהים, מה שיבדיל בין מחירו של יהלום זה או אחר, ובהתאם בין טבעות יהלומים שונות, הוא משקל היהלום, הנמדד בקראט

לא חייבים לפשוט את הרגל בשביל טבעות יהלומים

אז עכשיו כשאתה מבין קצת באיכות ובאופן התמחור, השלב הבא הוא סקר שוק. אין סיבה לקנות את הטבעת הראשונה שמוצאת חן בעיניך, מבלי לברר האם מחירה יכול להיות נמוך יותר. אל תצא מנקודת הנחה שטבעת יהלום שווה סכומי עתק.

טבעות יהלומים זהות עשויות להגיע במחירים לגמרי שונים, ולכן כדאי לברר מראש היכן תשיג את הדיל הטוב ביותר. שיטוט בחנויות ומפעלים באינטרנט וברגל ייתן לך אומדן לגבי המחירים, ויתכן שאף תצליח לחסוך כך מאות עד אלפי שקלים.

כדאי לך להכיר אותה באמת

סקר נוסף שחשוב שתבצע לפני הקניה הוא סקר הטעם של אשתך לעתיד. סביר להניח שבת זוגך חולמת עוד מילדות איך תיראה שמלת החתונה שלה, איך יראו בגדי החתן המיועד ואיזו טבעת אירוסין היא תקבל. אתה בהחלט יכול לקחת בחשבון שהיא כבר בחנה מספר פריטים בחלונות הראווה.

אתה רוצה שרגע הצעת הנישואין יהיה מושלם, עם הטבעת המושלמת בעיניה. אז לפני הקניה העף מבט בקופסת התכשיטים שלה ונסה להבין מהו טעמה. שאל את אחיותיה, את חברותיה ואפילו את אמה מה היא אוהבת, ואל תלך לקנות לבד - קח גיבוי של מי שמכירה אותה היטב. זו תוצאה חיובית מובטחת.

טבעות יהלומים לנצח

טבעות אירוסין הן בעלות ערך רגשי, כספי, ובעתיד יהיה להן גם ערך נוסטלגי. זה התכשיט שיעטר את ידה של אשתך בשנים הבאות ויזכיר לה אותך ואת הרגע המאושר בו הצעת לה נישואין. טבעות יהלומים הן תכשיט יפהפה ושובה לב שיותר מכל יאמר לאשתך לעתיד שבשבילה אינך מוכן להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il