מידע בנושא עיצוב תכשיטים:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

טבעות יהלומים סוליטר

טבעות סוליטר יהלומים מגיעות בשלל עיצובים מרשימים. האינטרנט מציג שפע רב של דגמים, אולם מומלץ במקרה מיוחד כרכישת טבעת לראות את הטבעת בעיניים, להסתכל עליה מקרוב. המלצה נוספת עת רכישה של טבעת סוליטר היא שיהיה זוג עיניים נוסף שרואה ונותן חוות דעת על הטבעת. זו יכולה להיות חברה טובה של בת הזוג, אמא, חבר טוב שלך או מישהו קרוב שסומכים עליו שייתן חוות דעת אמיתי.

טבעת אירוסין או נישואין?

טבעות אירוסין בדרך כלל נחוות כקשות יותר לרכישה על ידי מרבית הגברים ולו בשל האלמנט החשוב של ההפתעה. טבעת הינה חפץ יקר, ולא רק במחיר. לא תמיד אתה יודע איזו טבעת אהובתך תאהב, האם תקלע לטעמה? יש נשים שמעדיפות טבעות יהלומים, יש כאלו שאוהבות טבעת חלקות ופשוטות ויש כאלו שמעדיפות טבעת סוליטר. במקרה של טבעת נישואין המצב פשוט יותר כיוון שבמרבית המקרי בני הזוג בוחרים יחדיו את הטבעות.

טבעת על פי ההלכה

ההלכה היהודית קובעת מספר כללים בנוגע לטבעת נישואין. לא כל הציבור עוקב אחר כללים אלו ומבצע אותם, אולם טוב לדעת מה מאחורי הדברים.

  1. ראשית, כאשר החתן המיועד ניגש לקנות טבעת נישואין, עליו לעשת זאת בצירוף שני עדים אשר יוכלו להעיד בשלב מאוחר יותר כי הטבעת נקנתה מכספו שלו בלבד, וכי החתן לבדו רכש את הטבעת.
  2. דבר שני, הטבעת צריכה להיות חלקה, בעלת צבע אחיד וללא שיבוץ אבנים או יהלומים. זו הסיבה כי טבעת סוליטר היא טבעת פופולארית, ניתן להוסיף את היהלום הנוצץ גם לאחר החופה, למי ששומר מסורת, ולא רק בשל החשיבות שהאישה תוכל להעריך את עלות הטבעת. הסיבה לכך היא על מנת שהכלה לא "תסתנוור" מיופייה של הטבעת, ותשכח לרגע את מה שהטבעת מסמלת, את ערך הנישואין המקודש.

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il