מידע בנושא עיצוב פנים:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

מדפים ופתרונות אחסון

מאז ומתמיד מדפים שימשו פתרון נגיש וקל לאחסון מוצרים ודברים שונים, בין אם זה במגרש הביתי, ממדפי ספריות לספרים, מדפים לכלים, כאלו שרוצים להציג במכוון בחוץ ולא בארון עד המגרש התעשייתי, מדפי מזון לסופרמרקט ולחנויות שונות בכל תחום שהוא.

המדפים התעשייתיים המתאימים למוצרי מזון לסופרמרקטים, מחסנים, ארכיונים וכדו', לרוב יתאפיינו יותר בחוזק ובנגישות יותר מאשר יופי ועיצוב, לעיתים מספיק איך מסדרים את המדף, בצורה נגישה ומסודרת, וזה עושה את זה אסטטי ונעים לעין, כי מה שחשוב למי ששם מדפים במחסן וכדו' רק שהדברים יהיו מסודרים ונגישים.

אבל במדפים לבית זה ממש אחרת, שם נשים דגש הרבה יותר חזק על היופי והעיצוב והתאמת המדף לסביבה בה הוא נמצא, נכון שבשביל ספרים עבי כרס, נדאג שהמדפים יהיו חזקים יותר ומתאימים למשקל זה, ע"מ שלא יקרסו ביום מן הימים. אך בנוסף כמובן שהדבר החשוב יהיה גם איך הם נראים ואיך הם מתאימים בצבעים לשאר הרהיטים לידם הם נמצאים.

המלצה חמה: Hary פתרונות מדפים ואחסון: חברת ארי מספקת פתרונות מדפים, אחסון ותצוגה לחברות ופרטיים.

מדפים בסגנון וינטאג' ועוד

בשנים האחרונות נכנס מאד טרנד של שיפוץ רהיטים ישנים, הרבה מהעיצוב החדשני נשאב מהעיצוב הכבד של פעם, עם העצים המשופשפים והכבדים. מעצבים רבים אוספים רהיטי עץ ישנים, ומשפצים אותם. ואם לא קיים פריט ישן לשיפוץ, בונים פריט חדש וגורמים ע"י שפשופים וטכניקות שונות להיראות ישן, יש הרבה סדנאות עשה זאת בעצמך לרהיטים מסוג זה, והפריט הרווח מביניהם אלו המדפים.

פריט בסגנון וינטאג' ישדרג כל פינה ולכל מוצר, ספרי קריאה, כלים יפים לתצוגה ועוד.

ישנן כמובן סוגים וסגנונות נוספים של מדפים, מדפי כוורת מרובעים ולא סטנדרטים במובן הרגיל של מדף. מדפים בצורות שונות במיוחד לחדרי ילדים, מדפים משולבים עם ארונית וכמובן מדפים בסגנון אישי שהנגר יוכל לעשות ממש מה שתדמיינו. ויותר מכך, מדפים יכולים לשמש כפתרון יצירתי לניצול שטחים "מתים" בבית, שיחסכו לנו הרבה מקום ובסטייל.

מדפים של בית בחנויות בוטיק

אם פעם היה חשוב לנו מראה פריט הלבוש, או המוצר שקנינו, היום הסביבה העיצובית בה הוא נמצא משפיעה רבות על הקנייה. לכן חנויות רבות משקיעות הרבה מחשבה לא רק בפריטים אותם הם מוכרים, אלא גם ברמת התצוגה שלהם. לרוב חנויות בוטיק קטנות יעצבו את החנות שלהם בצורה מזמינה וחמימה, מדפים יהוו פריט חשוב בכל תצוגת הפריטים, וככל שזה מקורי יותר הרי שזה ימשוך יותר. אבל לא רק חנויות בוטיק, גם רשתות גדולות הבינו מה מדבר אל הקהל, והיום ניתן לראות חנויות גדולות בקניונים וכדו' מעוצבות בסגנון מזמין יותר, עם מתן דגש למראה המדפים עליהם עומדת התצוגה.

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il