מידע בנושא עיצוב אירועים:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

נרות אירועים

אם ברצונכם לייצר אווירה ייחודית, אינטימית ורומנטית בחתונתכם, נרות אירועים הם התשובה העיצובית המושלמת ליצירת האווירה הנכונה בכל אירוע ואירוע. מאז ומתמיד נרות שימשו לא רק למטרות תאורה אלא גם למטרות של יצירת אווירה. הדבר התגבר בתחילת שנות ה – 90 כאשר נרות הפכו לטרנד החם במלאכת עיצוב אירועים. מאז, מעצבי אירועים המבקשים ליצור עיצוב אלגנטי וחד פעמי באירועים כגון: חתונה, בר מצווה או סתם מסיבה נענים לצו האופנה ונעזרים במגוון נרות אירועים לקישוט ולייצור אווירה רומנטית, קלאסית ואלגנטית.

נרות בראי ההיסטוריה

נרות היו פה עוד בימי התנ"ך והודלקו במשכן ובבית המקדש. אולם ניתן לראות הבדל עצום בין הנרות של אז לנרות של היום, שכן בימי התנ"ך הנר היה עשוי מכלי חרס שבתוכו היו שמים שמן ופתיליה מכותנה, בעוד בימינו אנו נרות מופקים לרוב מפראפין מינרלי הנוצר באמצעות הליך של זיקוק נפט גולמי.

בעבר השתמשו גם בשעווה של דבורים להכנת נרות וכן בשומן של בעלי חיים, כגון: צאן, לווייתנים ובקר אולם עמידותם של הנרות וחיי המדף הקצרים שלהם הובילה לחיפוש אחר פתרון מאור יעיל, זול ופרקטי יותר כשל נרות הפראפין המוכרים לנו מהיום.

עיצוב שולחנות לאירועים

כל מעצב מתחיל יודע כי נרות הם פריט החובה בכל חתונה. נרות לחתונה עשויים להפוך באחת את האווירה באירוע מסתמית לייחודית ואלגנטית והכול באמצעות מגוון רחב של נרות בצבעים, טקסטורות, גדלים וצורות שונות.

עיצוב שולחנות באמצעות נרות אירועים הוא ללא ספק אחת מן הדרכים להפוך כל שולחן סתמי לשולחן ייחודי ומעוצב. כל שעליכם לעשות הוא לפרוס על שולחן האירוע מפה מתאימה ולהניח במרכז השולחן קערה עם נרות צפים ופרחים או נרות חלולים בשלושה גדלים ובשלושה צבעים מתאימים. מעבר לכך, מעצבי אירועים רבים משתמשים במבחר של נרות לחתונה ולפידים בכדי לעטר את החופה של החתן והכלה ולהופכה לרומנטית וקסומה יותר.

טיפים מנצחים לבחירת נרות אירועים

אם ברצונכם לקשט את החופה או את שולחנות האירוע בחתונתכם בנרות דקורטיביים אנו ממליצים לכם לבחור את סוג הנר בהסתמך על הקריטריונים הבאים:

  1. הקפידו לבחור נרות שהם עמידים בפני רוח – במידה וחתונתכם מתקיימת בחוץ, מוטב כי תשכילו לבחור בנרות חלולים ומוגבהים שיכולים לבעור גם כשיש רוח.
  2. כאשר הנכם מניחים את הנרות עליכם להקפיד לשמור על רווח של מספר סנטימטרים בין הנרות בכדי למנוע התחממות או דליקה.
  3. באירועים בהגשה עצמית הקפידו למלא את השולחן עם נרות עבים, כיוון שפרט לצלחות וקנקני השתייה אין הרבה על השולחן ולעומת זאת באירועים עם הגשה לשולחן חשוב לשים נר צר וארוך על השולחן בכדי למנוע צפיפות.
  4. במידה ושולחנות האירוע הינם מרובעים מומלץ לשבור את המראה המרובע עם נרות עגולים בשונה משולחנות עגולים שם אין צורך לשבור את המראה העגול וניתן להשתמש במגוון נרות עגולים.
  5. אם החלטתם להשכיר נרות לאירוע הזמינו אותם כחודש לפני מועד האירוע, שכן רק אז תוכלו לדעת בוודאות את צבעי המפות והמפיות ותוכלו להתאים בצורה מושלמת הנרות המתאימים לאירוע.
  6. במידה והחלטתם ללכת על נרות לפיד הקפידו להישמע לכל כללי הבטיחות בעת השימוש.
  7. במידה וברצונכם להבליט נרות בגוון לבן שמנת תוכלו להיעזר ברנרים בצבע מנוגד ועז.
  8. במידה ואתם אחראיים על הובלת הנרות, הקפידו לספק להם טמפרטורה קרירה יחסית בכדי לשמור על צורתם היפה.

לסיכום, אם ברצונכם ליצור אווירה רומאנטית, קלאסית ואלגנטית בחתונתכם – נרות אירועים הם התשובה.

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il