מידע בנושא עיצוב אופנה:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

סיבות להירשם לקורס תפירה

לימודי התעודה הפכו בשנים האחרונות לתחום פופולארי מאוד. אנשים רבים שאין להם כוח, חשק או זמן ללימודי האקדמיים, בוחרים במסלול הכשרתי זה כדי להתקדם בחייהם. עולם העיצוב שופע קורסים מקצועיים כאלו, ומביניהם, קורס תפירה הוא מהמבוקשים ביותר. ריכזנו כאן 9 סיבות להירשם דווקא לקורס כזה.

 1. כי לימודי עיצוב אופנה נמשכים ארבע שנים לפחות

  למרות שמדובר בתחום הומאני לחלוטין, הלימודים האקדמיים בעיצוב אופנה נחשבים לקשים ולארוכים במיוחד – הרבה יותר ממרבית 'שכניהם' מתחום מדעי החברה למשל. עבור לא מעט אנשים, ארבע שנים הן פרק זמן ארוך מידי. הם רוצים תוצאות עכשיו.

 2. כי קורס תפירה נותן לך את כל הידע הדרוש

  לעומת לימודי העיצוב האקדמיים, קורסים מקצועיים בתחום זה נחשבים לקצרים בהרבה: הקורסים הארוכים ביותר נמשכים לרוב כשנתיים ולא יותר. למרות זאת, קורס התפירה לא יפסח על שום נושא חשוב – גם כאן תלמדי את כל מה שאת זקוקה לו.

 3. כי קורסים מקצועיים הם לרוב מעשיים יותר

  את בוודאי שואלת את עצמך עכשיו: איך יכול להיות שקורס התפירה מספק לי את כל הידע לו אני זקוקה, בחצי מהזמן הדרוש להשלמת תואר אקדמי? התשובה פשוטה מאוד: לימודים אקדמיים עוסקים גם בנושאים רבים שנחשבים לכלליים ותיאורטיים יותר. קורס תפירה עוסק רק בתכל'ס: בתפירה.

 4. כי מהר מאוד תיכנסי לעניינים

  לרוב, תואר אקדמי בעיצוב אופנה (שכולל גם את ענייני התפירה כמובן) יהיה איטי יותר מקורס מקצועי – בין היתר בשל מה שציינו בסעיף הקודם. קורס תפירה מאלץ אותך לקפוץ היישר אל המים העמוקים ולהתחיל לשחות, וזה מבטיח דבר אחד: בתוך חודשיים-שלושה, כבר תדעי איך לתפור, לפחות בצורה בסיסית. ויש לכך יתרון גדול.

 5. כי קורס תפירה הוא הבסיס להכל

  את יכולה להירשם לקורסים אחרים מעולם העיצוב, כמו קורס עיצוב אופנה או לימודי סטיילינג. אבל אם את רוצה להכיר את העולם הזה מראשיתו ולרכוש את טכניקות הבסיס שלו, לימודי תפירה הם המקום בשבילך.

 6. זהו קורס שלומדים בו הכל

  בהמשך לסעיף הקודם, ישנו יתרון חשוב נוסף בהתמקדות בתפירה נטו: את תערכי במהלך הקורס היכרות עם כל טכניקה, סוג בד, גזרה או סוג בגד שקיימים בעולם העיצוב. אם במסלולים אחרים משתדלים לפסוח על שיטות שאינן פופולאריות או כאלו שנחשבות כפחות 'לימודיות' – כאן תלמדי הכל.

 7. כי האווירה אחרת

  כל אחד מאיתנו מכיר את האווירה האקדמית: נכון, היא לא קפדנית ומתוחה כמו בבית הספר, אך היא בהחלט תחרותית, נוקשה ו'לימודית' יותר. קורס תפירה יהיה הרבה יותר משוחרר, באווירה נעימה וקלילה, ללא שום תחרותיות או הישגיות יתר.

 8. כי תוכלי לתרגל בכל רגע נתון

  קורסי תפירה נעשים לרוב במקומות שמאפשרים לסטודנטית להתאמן בעצמה ולשפר את יכולותיה, כמעט בכל רגע בו תחפוץ בכך. כשהאווירה הרבה יותר משפחתית ואינטימית, הנגישות לכלי העבודה ולמתחם הלימודים קלה יותר – וזה פועל לטובתך.

 9. כי זה יעלה לך פחות

  אין מה לעשות – זוהי השורה התחתונה: ארבע שנים של לימודים הן גם ארבעה תשלומים של שכר לימוד מלא. קורס תפירה, בשל היותו קצר יותר, יעלה לך פחות כסף ובמילים אחרות: הדרך עד להכשרתך כתופרת מקצועית תהיה קצרה הרבה יותר וברוב המקרים גם זולה יותר. מכל כיוון שלא תסתכלי על זה, מדובר בעסקה נפלאה.

קישור שימושי לאתר מדריכי תפירה עם דוגמאות

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il