מידע בנושא עיצוב פנים:
המומלצים לעיצוב אופנה:
המדרשה לאופנה - לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי
שתפו אותנו ברשת!

Designs.co.il
כל הזכויות שמורות ©

עיצוב דלתות כניסה

דלתות כניסה הן העיניים של הבית. כמו בפגישה ראשונה עם אדם, גם לעיניים של הדירה יש השפעה עצומה על הרושם הראשוני. דלת כניסה מרשימה תעיד על בית מעוצב ומרשים בפני עצמו ותיתן מושג לגבי מה שמצפה בתוכו. נכון שרובינו לא מגיעים לדירה כלשהי רק כדי להתפעל מהעיצוב, אך המראה שלו משפיע עלינו מאוד, גם אם אנחנו לא שמים לב לכך.

מעצבי דלתות כניסה בכל מקום

עולם העיצוב התפתח בצורה מדהימה בשנים האחרונות, בעיקר בעשור הראשון של שנות האלפיים. כיום, כמעט לכל דבר הקשור לעיצוב הבית יש מעצב מומחה, שמרכז את מירב עבודתו במוצר מסוים – וזוכה לפרנסה רבה. כך גם עם דלתות הכניסה: היום תוכלו למצוא אנשים שמתרכזים רק בעיצוב של הדלתות הללו ומציגים יצירות מופת מרשימות.

המראה של דלתות כניסה משתנה בכל רגע

אם תגיעו לחנות המציעה למכירה דלתות כניסה, כנראה שיהיה לכם קשה להאמין בתחילה מה נמצא לפניכם. במרבית החנויות, תמצאו היום מגוון דלתות בעיצובים מפתיעים, שישנו בוודאי את כל מראה הכניסה לבית שלכם או לכל בית אחר. תגלו דלתות מעץ, זכוכית, פלדה ועוד, שההגדרה הטובה ביותר למראה שלהן היא אומנות. וזה בדיוק מה שמנסים מעצבי דלתות הכניסה לעשות היום: לא להיגרר למטרה העיקרית של הדלת – שמירה על הכניסה לבית – אלא להתרכז באומנות ובעיצוב הדלתות. הרי היום, בעולם אופנתי כמו שלנו, המראה הוא החשוב ביותר.

דלתות כניסה מעוצבות לא מוותרות גם על הבטיחות

ולמרות מה שנאמר בפסקה הקודמת, אין כאן שום חשש לקניית דלת כניסה לא בטיחותית. בסופו של דבר, דלתות כניסה צריכות לשמור על הבית ולמנוע כניסה של אורחים לא רצויים אליו. וגם המעצבים של הדלתות הללו יודעים זאת.

לכן, למרות ההשקעה בעיצוב ובמראה, אין שום עוררין לגבי ענייני הבטיחות של הדלת המעוצבת. דלתות הכניסה שומרות עדיין על בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, ממש כמו דלתות הפלדה הפשוטות שהיינו רגילים לראות עד היום. כך אתם מקבלים דלת מעוצבת ומרשימה, שמשאירה אתכם רגועים גם כשאינכם בבית.

דלתות כניסה ועיצוב שאר חלקי הבית

כשאתם מחליטים לרכוש דלת כניסה חדשה, מומלץ להתחשב במראה הכללי של הבית, מבפנים ומבחוץ. דלתות כניסה הן היום חלק בלתי נפרד מעיצוב הדירה ולכן חשוב מאוד שתתאימו אותן לשאר ענייני העיצוב בבית: צבע הדירה, הרהיטים, הוילונות והטפטים. רק כך תשיגו עיצוב מושלם לפנים הבית.

אבל דלת כניסה נראית לא רק בתוך הבית, אלא גם מחוצה לו. ואם יש לכם גינה או לובי בכניסה לדירה, גם אותם יש לקחת בחשבון כשאתם בוחרים את הדלת שלכם. לא תרצו שהדלת שלכם, מרשימה ככל שתהייה, תיראה מנותקת מסביבתה ולא קשורה למראה הכללי של הכניסה לבית. קחו זאת בחשבון.

מעצבים יוכלו להיות לכם לעזר רב

מעצבי דלתות או מעצבי פנים באופן כללי, יוכלו לסייע לכם רבות בהפיכת הבית למעוצב בצורה מוקפדת, תוך התחשבות רבה בדלתות הכניסה. אדם המתמחה בנושא יוכל לפתור עבורכם התלבטויות רבות ולסייע לכם לבחור דלתות כניסה שיתאימו לכם לתהליך עיצוב הבית.

שתף תוכן זה עם חבריך!
יצירת קשר | כל הזכויות שמורות © 2007-2019 Designs.co.il